aleksandra przeniosło coach sosnowiec

Aleksandra Przeniosło

facebook   instagram

Moja podróż trwała 10 lat!

12 czerwca 2019

Oto jestem! Jak u Odyseusza, moja podróż do tego miejsca trwała 10 lat.

Odkąd pamiętam miałam w sobie pragnienie towarzyszenia drugiemu człowiekowi. Tym kierowałam się wybierając w LO profil humanistyczny, tym również kierowałam się przy wyborze studiów na wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Studia magisterskie z zakresu psychologii ukończyłam w 2008 roku i wtedy wybrałam nieco inną ścieżkę kariery niż sobie na początku zakładałam.

Zaangażowałam się w realizację projektów szkoleniowych finansowanych ze środków Unijnych – to pozwoliło mi nie stracić kontaktu z zawodem i swoim pragnieniem. Rok później postanowiłam założyć własną firmę, która głównie realizowała szkolenia zawodowe.

Moje pragnienie musiało poczekać na lepszy czas. Mimo iż w tamtych latach realizowałam różne szkolenia grupowe z zakresu rozwoju osobistego to brakowało mi bardzo pracy indywidualnej z drugim człowiekiem.

I tak po 10 latach wspaniałej i rozwijającej mnie działalności postanowiłam ponownie posłuchać serca – jak w „Alchemiku” P. Coelho.

Wróciłam do punktu wyjścia. Zapisałam się na studia podyplomowe z zakresu Coachingu i Mentoringu na SWPS Katowice. Poznałam tam samych cudownych ludzi, którzy pozwolili mi lepiej usłyszeć zapomniany głos serca. To był magiczny rok!

Sięgnęłam po zlecenia, które wydawały mi się nieosiągalne. Pojawiły się nowe możliwości i marzenia. Jednym z nich była własna strona www na której właśnie jesteś Drogi Czytelniku! Za co Ci bardzo dziękuję i zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Może wystarczy Ci tylko czytanie mojego bloga? A może zechcesz razem ze mną zmienić coś w swoim życiu?

Zapraszam Cię! Zostań tu ze mną i cieszmy się razem każdym dniem!

Pozdrawiam
Ola

»
aleksandra przeniosło coach sosnowiec
Aleksandra Przeniosło
Copyrights © 2019 Polityka prywatności
Zaprojektowane przez Studio72