psycholog słupca aleksandra przeniosło

Aleksandra Przeniosło

facebook   instagram

Pani Ola to bardzo ciepły i otwarty człowiek.

Ma rewelacyjne podejście do człowieka, budzi zaufanie i potrafi słuchać. Nie ocenia, natomiast świetnie motywuje do działania. Dobrze jest trafić do takiej osoby z powołaniem. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie.

Monika

Polecam w 100%

Pani Ola bardzo mi pomogla, podeszla do sprawy profesjonalnie i z ogromym zaangazowaniem, czas uwazam za dobrze wykorzystany. Czuc pozytywne wibracje i kompetencje. W przyszlosci nie wyobrazam sobie nikogo innego:) Polecam w 100 %.

Gosia

Profesjonalne podejście do klienta/sprawy.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Ola jest osobą godną zaufania, która z zaangażowaniem i uważnością podchodzi do każdej sprawy. POLECAM SERDECZNIE!

Daria, Dyrektor żłobka

Wiedza, rzetelność i umiejętność obserwacji.

Wiedza, rzetelność i umiejętność obserwacji to przymioty Oli jako psychologa. Wewnętrzne ciepło, empatia i otwartość to cechy, które charakteryzują ją jako człowieka. Jest absolutnie odpowiednią osobą, by towarzyszyć w drodze zmiany i poszukiwania siebie. Gorąco polecam!

Tatiana, nauczyciel, mediator, coach

Ola to siła spokoju!

Ola to siła spokoju! Jej opanowanie i wiedza oraz delikatność i empatia są gwarancją wspaniałej współpracy, zarówno tarapeutycznej jak i coachingowej. To Osoba o wysokiej kulturze osobistej, cechująca się dużą uważnością na drugiego człowieka. Wspierająca i motywująca do działania! Polecam!

Grażyna, przedsiębiorca

Coach z pasją!

Polecam! W relacji z drugim człowiekiem Ola daje poczucie bezpieczeństwa i z łatwością buduje atmosferę zaufania. Doskonały obserwator. Niezwykle kompetentna, autentyczna, skuteczna – caoch z pasją.

Katarzyna, nauczyciel

Wiedza i rzetelność!

Wiedza, rzetelność i umiejętność obserwacji to przymioty Oli jako psychologa. Wewnętrzne ciepło, empatia i otwartość to cechy, które charakteryzują ją jako człowieka. Jest absolutnie odpowiednią osobą, by towarzyszyć w drodze zmiany i poszukiwania siebie. Gorąco polecam!

Tatiana, nauczyciel, mediator

Gorąco polecam!

Niezwykle empatyczna i ciepła osoba, bardzo otwarta i uważna na drugiego człowieka i jego problemy. Bardzo zaangażowana. Pomaganie innym to Jej naturalna cecha i umiejętność. A przy tym sympatyczna i kreatywna. Gorąco polecam.

Joanna, Manager

Polecam!

Polecam! Ola to osoba kompetentna, godna zaufania, bardzo pomocna. Ma rewelacyjne podejście do człowieka i czuć, ze kocha to co robi. Widać, że dla niej praca to pasja. Sesje z Olą odkrywają dawno zakryte karty.

Justyna, Manager

Polecam!

Trafiłem pod Oli skrzydła w ramach kilku sesji odbywających się podczas kursu z Unii. Chciałem podpisać jednie papier i już więcej nie przyjeżdżać, bo spotkanie z Olą to była dla mnie wycieczką na pół dnia. Po 5 minutach spędzonych z Olą nie wyobrażałem sobie nie przyjechać na kolejne spotkania. Po pierwszy spotkaniu odpowiedziałem sobie na najważniejsze pytanie w tamtym okresie. Polecam każdemu 🙂

Tomek, Web developer

Bardzo dobry coach!

Świetny coach. Miałem okazję współpracować i co tu dużo mówić. Bardzo dobre podejście do ludzi, umie badać potrzeby. Uważam, że mało jest ludzi z powołaniem, ale Pani Aleksandra zdecydowanie potrafi robić co robi!

Michał, Programista

Polecam!

Rewelacyjne podejście, motywuje, pokazuje jakie mamy zasoby, szlifuje umiejętności i inspiruje do działania. Potrafi rozmawiać i słuchać. To dzięki niej moje życie nabrało właściwego tempa i kierunku.

Katarzyna, Księgowa – Członek Zarządu

Polecam pracę z Olą!

Wiedza, rzetelność, zaangażowanie! Wysoka wiedza merytoryczna. Coach z pasji! Poza tym Ola to osoba, która potrafi wzbudzić zaufanie, stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę. Polecam z całego serca! .

Ilona, Psycholog

«
aleksandra przeniosło coach Słupca
Aleksandra Przeniosło
Copyrights © 2019 Polityka prywatności
Zaprojektowane przez Studio72